Bitcoin News Today – Nagłówki na 1 lipca

Ostatnie badanie wykazało, że posiadacze kryptografii są bardziej zainteresowani długoterminowym
Badanie przeprowadzone przez Bitcoin IRA pokazuje, że 43% inwestorów oczekuje, że Bitcoin przekroczy w tym roku 15 dolarów.
Globalna adopcja i niedobór Bitcoin’a wzrasta.


Bitcoin News Today – Według ostatnich badań, wielu inwestorów i handlowców kupuje i utrzymuje walutę cyfrową jako inwestycję długoterminową. Badanie zostało przeprowadzone przez Bitcoin IRA – głównego depozytariusza walut cyfrowych. Badanie wykazało, że 42 procent klientów firmy oczekuje, że cena Bitcoinu przekroczy 15 tys. dolarów do końca tego roku.

43% inwestorów Bitcoin spodziewa się przełomu ponad 15 tys. dolarów w tym roku.

Najwyższy poziom najbardziej dominującej na świecie waluty cyfrowej testowanej w zeszłym roku to przedział 14 tys. dolarów. W tym roku większość inwestorów oczekuje bardziej byczej reakcji ze strony monety. Oczekiwania wobec waluty cyfrowej są wysokie, a minimalny poziom, z którym wiele osób spodziewa się wyjść w tym roku, to 15 tys. dolarów.

Zgodnie z ogłoszeniem z 29 czerwca, Bitcoin Billionaire IRA przeprowadziła badanie z ponad 300 respondentami, którzy są jej klientami. Klienci odpowiedzieli na pytania dobrowolnie. Według sondażu, zdumiewające 57 procent respondentów stwierdziło, że kupują i trzymają cyfrową walutę jako inwestycję długoterminową.

Bitcoin (BTC) Cena dziś – BTC / USD

Bitcoin IRA wierzy w długoterminowe korzyści i wartości propozycji kryptońskich

W wywiadzie dla Cointelegrapha, Mike Schrobo – szef marketingu w Bitcoin IRA – powiedział, że wszyscy respondenci badania byli inwestorami indywidualnymi. Wywiad zapytał go, czy firma uważa, że prognoza cen jest dokładna, powiedział:

„Głęboko wierzymy w długoterminowe fundamentalne korzyści i propozycje wartości, które krypto dla naszego systemu finansowego. Presja na wzrost cen będzie się prawdopodobnie utrzymywała w miarę przyjmowania Bitcoina i wzrostu niedoboru, a także w miarę wzrostu globalnej podaży fiatów w czasie pandemii“.

Dane z badania wykazały ponadto, że 53% respondentów jest zainteresowanych zarabianiem na swoich inwestycjach, zarówno poprzez inwestycje, jak i pożyczki. Ankieta ujawniła ponadto, że 46 proc. respondentów jest zainteresowanych inwestowaniem w metale szlachetne, 36 proc. chce zainwestować w konopie, a kolejne 9 proc. w filmy.

Według raportu CT pod koniec maja, dyrektor naczelny firmy analitycznej posunął się aż do stwierdzenia, że BTC może w dłuższej perspektywie podjąć sklep z wartościową rolą złota, ponieważ świat staje się coraz bardziej cyfrowy.

Bitcoin (BTC) znajduje się ostatnio w relatywnej stagnacji. Cyfrowa waluta została uwięziona poniżej progu 9 500 dolarów i potrzebuje więcej byczej trakcji, aby przekroczyć ten poziom.